Gra w szachy

Gra czas wolny

Mistrzostwa Polski w Grze w Szachy 2011 - zmiany, rankingi, nagrody, punktacja....

czas wolny

Organizacja imprez dla firm

Organizacja imprez dla firm

(...) Jeżeli impreza ma charakter aktywnego wypoczynku to wynajmowani są przez firmę eventową znani sprawozdawcy sportowi lub kabareciarze, dzięki którym wszyscy pracownicy zapomną o trudach codziennego dnia. Organizacja imprez czy też eventów zlecana jest wtedy odpowiednim firmom, które w profesjonalny sposób zajmą się gośćmi i przygotują właściwy program artystyczny. Eventy, imprezy czy wyjazdy firmowe są pewnego rodzaju nagrodą dla pracowników, dają (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Biżuteria z tytanu

Biżuteria z tytanu

(...) ozdoby zrobione z tytanu takie jak: łańcuszki tytanowe, obrączki z tytanu, kolczyki tytanowe, kolie z tytanu, bransoletki z tytanu i wiele innych. Tytan jest surowcem odpornym na rdzewienie, wgniecenia a także rysy, niezwykle twardym. Dzięki temu biżuteria z tytanu a specyficznie obrączki tytanowe sprawdzają się doskonale w codziennym noszeniu, ponieważ (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kilka trudniejszych pojęć dla ambitnych

Kilka trudniejszych pojęć dla ambitnych

(...) Jak można zdefiniować rysunek — jest to zestaw linii wykonana na płaszczyźnie, polegające na nanoszeniu na powierzchnię wartości wzrokowych za pomocą dedykowanych narzędzi.Co nazywamy iluminacją książki - z Wieków Średnich zdobnictwo książkowe, początkowo w postaci strojnych inicjałów i (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Zamiast malowania ścian

Zamiast malowania ścian

(...) Technologia poligraficzna uciekła tak nagle do przodu, że dysponując posiadanym projektem graficznym lub zdjęciem jesteśmy w stanie samodzielnie wyprodukować naklejki na ścianę swojego pokoju. Druk naklejek na laptopa, naklejek na samochód lub też naklejek na meble stał się dziecinnie nieskomplikowany. Sprawą zasadniczą jest tutaj oczywiście klej. Naklejka nie powinna odklejać się pod wpływem oddziaływania niezbyt agresywnych czynników atmosferycznych oraz bezwzględnie powinna trzymać się permanentnie podłoża. Naklejki na ścianę dla dzieci ponadto muszą charakteryzować się ogromną odpornością na ścieranie a także podejmowane przez dzieci próby ich odklejania od ściany. Z tych właśnie powodów tak istotne jest, żeby naklejki ścienne do pokojów dziecięcych były po pierwsze odporne na przedzieranie, nasączanie wodą, mazanie i odrywanie, po drugie barwne a także przyjazne dla dziecka i po trzecie zrobione z neutralnych dla (...)

Skojarzone z tym artykułem: