Gra w szachy

Gra

Czyszczenia techniczne służą głównie do oczyszczania hal i innych obiektów przemysłowych. Dbanie o czystość linii produkcyjnych oraz ciągów....

usługi, czyszczenie, sprzątanie

Czyszczenia techniczne

2017-07-28 | Julita

Czyszczenia techniczne służą głównie do oczyszczania hal i innych obiektów przemysłowych. Dbanie o czystość linii produkcyjnych oraz ciągów technologicznych pozwala na zmniejszenie ryzyka awarii. Pozwala to również zoptymalizować proces produkcyjny w przedsiębiorstwie. Wszelkie awarie występują znacznie rzadziej, a jeśli już się pojawią, to ich usunięcie będzie znacznie szybsze i łatwiejsze.

Regularne usuwanie zanieczyszczeń i brudu z maszyn technologicznych pozwala na zachowanie pełnej sprawności i niezawodności linii produkcyjnych. Utrzymanie ciągów technologicznych w czystości wymaga stosowania nowoczesnych urządzeń i technik.

Najczęściej stosuje się czyszczenie parą, czyszczenie chemią aktywną, czyszczenie wysokociśnieniowe, usuwanie powłok lakierniczych, czyszczenie suchym lodem, piaskowanie, a także sodowanie. Znacznie rzadziej wykonuje się czyszczenie ręczne, jednak są elementy, które wymagają tego rodzaju pracy. Czyszczenie za pomocą pary to niezwykle nowoczesna i skuteczna metoda. Jest to połączenie wysokiej temperatury oraz pary.

Wysoka temperatura pozwala na usunięcie nawet najgorszego zabrudzenia. Odpowiednia wysokość ciśnienia umożliwia wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Jest to metoda niezwykle delikatna i bezinwazyjna. Elementy nie zostaną w żaden sposób naruszone. Zostaną przywrócone do perfekcyjnego stanu. Para wodna używana w tej metodzie czyszczenia, zawiera chemię aktywną. Jest ona odpowiednio dobrana do rodzaju czyszczonej powierzchni, a także poziomu zabrudzenia.

Przywraca ona dawny blask i powoduje, że element jest kompleksowo oczyszczony. Czyszczenie za pomocą pary wzbogacone jest zazwyczaj o czyszczenie ręczne.

Pozwala ono na dokładne usunięcie zabrudzeń odpornych na chemię aktywną, czy też nowoczesne technologie. Jest to gwarancja szybkiej i efektywnej pracy.

źródło informacji: http://czyszczeniatechniczne.eu/

Słowa kluczowe: