Gra w szachy

Gra

Każdy z nas chce być nietuzinkowy, dziś się jakoś wyróżniać, chodzić do renomowanej szkoły, mieć ciekawych przyjaciół, mieć modnie zaaranżowane....

usługi, biznes, samochody

Pomysł na wesele

2012-10-25 | Iwonka

Każdy z nas chce być nietuzinkowy, dziś się jakoś wyróżniać, chodzić do renomowanej szkoły, mieć ciekawych przyjaciół, mieć modnie zaaranżowane mieszkanie, poruszać się niepowtarzalnym autem. Właśnie, który samochód można dziś nazwać oryginalnym? Niezaprzeczalnie można tak nazwać samochód marki Hummer.

Hummer to czołg - auto produkcji amerykańskiej. Pierwotnie miało służyć jako transporter wojskowy, ale z czasem zaprojektowano również wersję bardziej szosową. Hummer charakteryzuje się niemałą masą a także masywnym wyglądem. Hummer przypomina z oddali niczym pokraczny, wielki pojazd pana samochodzika. Tymczasem w środku to auto bardzo komfortowe.

Planując ceremonię ślubną chcemy, żeby możliwie dużo przybyłych gości zapamiętało ją na wiele lat, a przede wszystkim, by uroczystość wyglądała wystawnie i aby była oryginalna. Wynajem limuzyn takich producentów jak BMW, Lexus czy Mercedes nie jest już dziś trendy. Dziś modny jest wynajem limuzyn Hummer w Warszawie. To dopiero numer - przyjechać do ślubu białym autem marki Hummer Warszawa.

Oferujemy wynajem limuzyn marki Hummer Warszawa na: imprezy integracyjne i firmowe, randki, oświadczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, promocje, wesela, śluby, komunie, przejazdy okolicznościowe, koncerty, studniówki.

Słowa kluczowe: