Gra w szachy

Gra rozrywka

Mistrzostwa Polski w Grze w Szachy 2011 - zmiany, rankingi, nagrody, punktacja....

rozrywka

Organizacja imprez dla firm

Organizacja imprez dla firm

(...) Jeżeli impreza ma charakter aktywnego wypoczynku to wynajmowani są przez firmę eventową znani sprawozdawcy sportowi lub kabareciarze, dzięki którym wszyscy pracownicy zapomną o trudach codziennego dnia. Organizacja imprez czy też eventów zlecana jest wtedy odpowiednim firmom, które w profesjonalny sposób zajmą się gośćmi i przygotują właściwy program artystyczny. Eventy, imprezy czy wyjazdy firmowe są pewnego rodzaju nagrodą dla pracowników, dają (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Biżuteria z tytanu

Biżuteria z tytanu

(...) Wciąż większą popularność w naszym kraju notuje biżuteria tytanowa. Biżuteria zrobiona ze złota lub srebra wszystkim się już przejadła oraz zrobiła się pospolita. Ludzie zaczęli się interesować zatem innymi ciekawymi surowcami, z jakich biżuteria może być produkowana. Firma Titanium.pl sprzedaje oraz wykonuje oryginalne obrączki tytanowe i inne (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Kilka trudniejszych pojęć dla ambitnych

Kilka trudniejszych pojęć dla ambitnych

(...) Pantograf- Gumka do ścierania- Przykładnica- Spirograf- Krzywik- Parabolograf- Temperówka- Ekierka Narzędziem rysunkowym może być wszystko co jest twarde i pozostawia ślad na płaszczyźnie. Do najbardziej popularnych narzędzi do wykonywania rysunków należą:- węgiel- palec- patyk- gumka- tusz- (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Zamiast malowania ścian

Zamiast malowania ścian

(...) Technologia poligraficzna uciekła tak nagle do przodu, że dysponując posiadanym projektem graficznym lub zdjęciem jesteśmy w stanie samodzielnie wyprodukować naklejki na ścianę swojego pokoju. Druk naklejek na laptopa, naklejek na samochód lub też naklejek na meble stał się dziecinnie nieskomplikowany. Sprawą zasadniczą jest tutaj oczywiście klej. Naklejka nie powinna odklejać się pod wpływem oddziaływania niezbyt agresywnych czynników atmosferycznych oraz bezwzględnie powinna trzymać się permanentnie podłoża. Naklejki na ścianę dla dzieci ponadto muszą charakteryzować się ogromną odpornością na ścieranie a także podejmowane przez dzieci próby ich odklejania od ściany. Z tych właśnie powodów tak istotne jest, żeby naklejki ścienne do pokojów dziecięcych były po pierwsze odporne na przedzieranie, nasączanie wodą, mazanie i odrywanie, po drugie barwne a także przyjazne dla dziecka i po trzecie zrobione z neutralnych dla (...)

Skojarzone z tym artykułem: